ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Nidzicy
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Strona główna

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

KLAUZULA INFORMACYJNA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2016-05-24 13:06:02 przez Piotr Iwanicki

Akapit nr - brak tytułu

KLAUZULA INFORMACYJNA
 
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 26 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO),  informujemy, że:
  1. Administratorem danych osobowych jest Starosta Nidzicki. Z Administratorem można skontaktować się pod nr tel. +48 89 625 32 79, poprzez adres e-mailem lub pisemnie na adres siedziby: Traugutta 23,13-100 Nidzica.
  2. Inspektorem Ochrony Danych w jest Pan Bartłomiej Królikowski, z którym mogą się Państwo skontaktować pod adresem email:
  3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie umowy, ustawowych zadań Starostwa lub zgody osoby, której dane dotyczą. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, osoba, której dane dotyczą ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przez przepisy prawa.
  5. Dane osobowe mogą zostać udostępnione osobom uprawnionym.
  6. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych w przypadku przetwarzania na podstawie zgody oraz w sposób zautomatyzowany, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  7. Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
« powrót do poprzedniej strony